Kontaktiere uns

1 Telephon: +421 905 913 158
2 Schreiben Sie uns
3 Kontakt Formular

Wenn Sie uns nicht erreichen können, werden wir Sie so schnell wie möglich zurückrufen. Vielen Dank !

Adresse

Nová 194
049 55 Dlhá Ves
Slovakia

Gästebuch

Hat Ihnen die Unterkunft im Privat Flanderová gefallen?

Es würde uns freuen, wenn sie uns Ihre Gefühle, Bemerkungen, Empfehlungen und Erlebnisse mitteilen könnten. Ihre Beiträge werden für uns und für die weiteren Besucher inspirierend sein.

Danke

*Bemerkung: Ihr Beitrag wird nicht gleich im Gästebuch sichtbar sein.

Aus dem Gästebuch:

Bolo tu úžasne, radi sa sem vrátime, odporučíme aj ostatným. Srdečná vďaka, držte to tu tak i naďalej, robíte to veľmi dobre.

Karol s priateľkou

29. 08. 2016
Nejkrásnější ubytování, které jsme kdy viděli. Rybičky byly krásné a pejsek Tobi také.

Veronika, Vojtík, Luky, Lucie a Tomáš Hajný Praha

21. 08. 2016
Sme veľmi radi, že sme sa počas svojich potuliek po východnom Slovensku ubytovali práve v tomto penzióne. Ako rodina s 2 staršími deťmi preferujeme pred stiesnenými hotelovými izbami apartmán, kde všetci nájdeme dosť priestoru, vybavenú kuchyňu a ostatné zázemie, všetko pekné a čisté, nehovoriac o možnosti posedenia v krásnej záhrade. To všetko sme našli tu – milým majiteľom patrí naše Ďakujeme! Región ponúka mnoho krás – videli sme úžasnú Domicu, jedinečnú Ochtinskú jaskyňu, Krásnohorskú jaskyňu i kaštieľ Betliar. K dobrému pocitu z dovolenky nemalou mierou prispelo i ubytovanie u rodiny Flanderovcov. So želaním ešte mnohých spokojných hostí

Adriana, Ed, Tatianka, Saška z Ivanky pri Dunaji.

02. 08. 2016
Expedice „Guano – Domica“ složená z česko-francouzských badatelů (Nice, Monpelliere, České Budějovice) děkuje moc a moc tomuto úžasnému místu za zázemí!! Posezení pod pergolou s šuměním vodopádu, úplněk měsíce, svěží trávnik, chlazené pivo atd. atd. nás vždy vzpružilo po dni plném aktivity a tropickém vedru. V jaskyni 10 oC, na povrchu 36 oC. Netopýří guáno má v sobě záznam změn klimatu na naší planetě!! Děkujeme a přejeme Vám hodně síl k dokončění prací kolem domu a zahrady.

Václav, Alica, Fhillipe Albert Michel, Ilham

30. 6. - 4. 7. 2015
Na začiatku to bolo veľmi milé prekvapenie, potom veselé uvítanie, ďalej útulné a čisté prostredie, nádherná záhrada. Ľutujeme, že sme prišli iba na jednu noc, už teraz plánujeme termín, kedy sa sem vrátime. Ďakujeme a držíme palce.

Zuzana, Renáta, Mirka, Jožo, Mirko

20. 09. 2014
Vážená rodino Flanderova, děkujeme za velmi čisté a klidné ubytování. Přejeme Vám hodně milých hostů tak jako jste Vy! Děkujeme, s pozdravem

Pavla a Marek Praha

16. 8. 2014
Děkujeme za velice pěkné ubytování v tomto nádherném kraji.
Je to tu moc hezké a jsou tu moc krásné ryby. Jednu jsem namalovala. Zbyňka
Moc dobre se tu spalo. Radka & Ondřejka
Moc se mi líbila knížka o šnečkovi Kraskovi. Jindra
Spokojeny byly i babička a teta.
Ahoj a nashledanou!

Komárkovi z Jindřichova Hradce

28. 7. – 4. 8. 2014
Soha nem láttam még ilyen szép kertet. Fantasztikus hely! Elza és Sándor. Viszavágyunk!

Erika, Pisti ... Románia

06.2014
Každý rok cestujeme po krásách Slovenska a stále objevujeme nové zážitky a krásy. Tady se nám moc líbilo a určitě se minimálně jednou vrátime.
Děkujeme

Jarda a Lenka z Chomutova

27. 8. 2013
Ďakujeme za krásny pobyt v príjemnom prostredí, ktorý sme u Vás prežili.

rodina Štrbová z Hlohovca

7. 8. 2013
Ďakujeme za nečakane krásne ubytovanie, úžasný estetický zážitok, pocitové príjemno vo Vašej oáze. Budeme radi odporúčať. Prajeme úspešné dokončenie Vašich predstáv, ako si Vašu oázu spríjemniť a skrášliť. To čo ste dokázali a prevažne svojpomocne vyžaruje teplo, pocit domáceho prostredia a ako keby človek našiel perlu. Krásne ďakujeme a radi sa sem vrátime. Ďakujeme za Vašu starostlivosť a prístup. Všetko dobré prajeme, nech Vám slúži zdravie a uchovajte si harmóniu vo Vás a Vašom prostredí.

Libor a Blanka

4. – 5. 7. 2013
A opäť sme tu!!!
Áno, radi sa tu stále vraciame na ubytovanie, nakoľko chodíme na montážne práce do závodu v susednej obci. Máme tu svoje súkromie, pohodlie, kuchyňu. Boli sme svedkami opravy strechy a výstavby jazierka. Tu sme zažili a videli pracovitosť, skromnosť a pohostinnosť rodiny Flanderovcov. V lete 2012 hoci mali veľa práce, predsa si našli čas aj na nás a pripravili nám nezabudnuteľné večerné posedenie s grilovačkou.
Preto sa tu radi vraciame

Montéri firmi MADI´S, s.r.o. Poprad

4. – 8. 3. 2013
Milá rodinka Flanderová!
Je pekné stretávať milých a príjemným ľudí, medzi ktorých patríte aj Vy. Aj keď sme u Vás strávili dohromady len dve noci, chceme Vám poďakovať za Vašu ústretovosť a milé prijatie. Prajeme Vám zo srdca veľa spokojných hostí a veľa tvorivých úspechov vo Vašej prekrásnej záhrade. Cítili sme sa u Vás dobre a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Lenka a Marek z Prešova

3. 10. 2012
Děkujeme za příjemné ubytování v tomto krásném prostředí. Není nad čím váhat a příští rok nás tu máte zase. Mnoho úspěchů s dostavbou zahrady a stále plný dům hostů přeje

rodina Švehlů

4. 8. 2012
Filmovaní jeskyně Domica, naučný film „ Osmý div jeskyně Domica“ Děkujeme!!!
Filmový štáb Praha

Vědecký tým Biologické centrum AV ČR, České Budějovice

23. 07. – 27. 07. 2012
Hi! Flanderová
Thank you for 3 nights hospitality. I was very impressed your warm heart welcome and living condition. I hope to see your family in the future again.

Jason Chen, Vancouver, Canada

24. 06. 2012
TOP