Kontaktuje nás

1 Telefonicky: +421 905 913 158
2 Napíšte nám správu na e-mail

Ak sa nám neviete dovolať, určite sa Vám ozveme späť hneď ako to bude možné. Ďakujeme Vám !

Adresa

Nová 194
049 55 Dlhá Ves
Slovakia

Kniha návštev

Páčilo sa Vám ubytovanie v našom priváte?

Poteší nás, ak sa podelíte s nami so svojimi pocitmi, postrehmi, odporúčaniami a zážitkami. Vaše vyjadrenia budú pre nás a ďalších návštevníkov inšpirujúce.

Ďakujeme

Z knihy návštev

Bolo tu úžasne, radi sa sem vrátime, odporučíme aj ostatným. Srdečná vďaka, držte to tu tak i naďalej, robíte to veľmi dobre.

Karol s priateľkou

29. 08. 2016
Nejkrásnější ubytování, které jsme kdy viděli. Rybičky byly krásné a pejsek Tobi také.

Veronika, Vojtík, Luky, Lucie a Tomáš Hajný Praha

21. 08. 2016
Sme veľmi radi, že sme sa počas svojich potuliek po východnom Slovensku ubytovali práve v tomto penzióne. Ako rodina s 2 staršími deťmi preferujeme pred stiesnenými hotelovými izbami apartmán, kde všetci nájdeme dosť priestoru, vybavenú kuchyňu a ostatné zázemie, všetko pekné a čisté, nehovoriac o možnosti posedenia v krásnej záhrade. To všetko sme našli tu – milým majiteľom patrí naše Ďakujeme! Región ponúka mnoho krás – videli sme úžasnú Domicu, jedinečnú Ochtinskú jaskyňu, Krásnohorskú jaskyňu i kaštieľ Betliar. K dobrému pocitu z dovolenky nemalou mierou prispelo i ubytovanie u rodiny Flanderovcov. So želaním ešte mnohých spokojných hostí

Adriana, Ed, Tatianka, Saška z Ivanky pri Dunaji.

02. 08. 2016
Expedice „Guano – Domica“ složená z česko-francouzských badatelů (Nice, Monpelliere, České Budějovice) děkuje moc a moc tomuto úžasnému místu za zázemí!! Posezení pod pergolou s šuměním vodopádu, úplněk měsíce, svěží trávnik, chlazené pivo atd. atd. nás vždy vzpružilo po dni plném aktivity a tropickém vedru. V jaskyni 10 oC, na povrchu 36 oC. Netopýří guáno má v sobě záznam změn klimatu na naší planetě!! Děkujeme a přejeme Vám hodně síl k dokončění prací kolem domu a zahrady.

Václav, Alica, Fhillipe Albert Michel, Ilham

30. 6. - 4. 7. 2015
Na začiatku to bolo veľmi milé prekvapenie, potom veselé uvítanie, ďalej útulné a čisté prostredie, nádherná záhrada. Ľutujeme, že sme prišli iba na jednu noc, už teraz plánujeme termín, kedy sa sem vrátime. Ďakujeme a držíme palce.

Zuzana, Renáta, Mirka, Jožo, Mirko

20. 09. 2014
Vážená rodino Flanderova, děkujeme za velmi čisté a klidné ubytování. Přejeme Vám hodně milých hostů tak jako jste Vy! Děkujeme, s pozdravem

Pavla a Marek Praha

16. 8. 2014
Děkujeme za velice pěkné ubytování v tomto nádherném kraji.
Je to tu moc hezké a jsou tu moc krásné ryby. Jednu jsem namalovala. Zbyňka
Moc dobre se tu spalo. Radka & Ondřejka
Moc se mi líbila knížka o šnečkovi Kraskovi. Jindra
Spokojeny byly i babička a teta.
Ahoj a nashledanou!

Komárkovi z Jindřichova Hradce

28. 7. – 4. 8. 2014
Soha nem láttam még ilyen szép kertet. Fantasztikus hely! Elza és Sándor. Viszavágyunk!

Erika, Pisti ... Románia

06.2014
Každý rok cestujeme po krásách Slovenska a stále objevujeme nové zážitky a krásy. Tady se nám moc líbilo a určitě se minimálně jednou vrátime.
Děkujeme

Jarda a Lenka z Chomutova

27. 8. 2013
Ďakujeme za krásny pobyt v príjemnom prostredí, ktorý sme u Vás prežili.

rodina Štrbová z Hlohovca

7. 8. 2013
Ďakujeme za nečakane krásne ubytovanie, úžasný estetický zážitok, pocitové príjemno vo Vašej oáze. Budeme radi odporúčať. Prajeme úspešné dokončenie Vašich predstáv, ako si Vašu oázu spríjemniť a skrášliť. To čo ste dokázali a prevažne svojpomocne vyžaruje teplo, pocit domáceho prostredia a ako keby človek našiel perlu. Krásne ďakujeme a radi sa sem vrátime. Ďakujeme za Vašu starostlivosť a prístup. Všetko dobré prajeme, nech Vám slúži zdravie a uchovajte si harmóniu vo Vás a Vašom prostredí.

Libor a Blanka

4. – 5. 7. 2013
A opäť sme tu!!!
Áno, radi sa tu stále vraciame na ubytovanie, nakoľko chodíme na montážne práce do závodu v susednej obci. Máme tu svoje súkromie, pohodlie, kuchyňu. Boli sme svedkami opravy strechy a výstavby jazierka. Tu sme zažili a videli pracovitosť, skromnosť a pohostinnosť rodiny Flanderovcov. V lete 2012 hoci mali veľa práce, predsa si našli čas aj na nás a pripravili nám nezabudnuteľné večerné posedenie s grilovačkou.
Preto sa tu radi vraciame

Montéri firmi MADI´S, s.r.o. Poprad

4. – 8. 3. 2013
Milá rodinka Flanderová!
Je pekné stretávať milých a príjemným ľudí, medzi ktorých patríte aj Vy. Aj keď sme u Vás strávili dohromady len dve noci, chceme Vám poďakovať za Vašu ústretovosť a milé prijatie. Prajeme Vám zo srdca veľa spokojných hostí a veľa tvorivých úspechov vo Vašej prekrásnej záhrade. Cítili sme sa u Vás dobre a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Lenka a Marek z Prešova

3. 10. 2012
Děkujeme za příjemné ubytování v tomto krásném prostředí. Není nad čím váhat a příští rok nás tu máte zase. Mnoho úspěchů s dostavbou zahrady a stále plný dům hostů přeje

rodina Švehlů

4. 8. 2012
Filmovaní jeskyně Domica, naučný film „ Osmý div jeskyně Domica“ Děkujeme!!!
Filmový štáb Praha

Vědecký tým Biologické centrum AV ČR, České Budějovice

23. 07. – 27. 07. 2012
Hi! Flanderová
Thank you for 3 nights hospitality. I was very impressed your warm heart welcome and living condition. I hope to see your family in the future again.

Jason Chen, Vancouver, Canada

24. 06. 2012
HORE