Kontaktuje nás

1 Telefonicky: +421 905 913 158
2 Napíšte nám správu na e-mail

Ak sa nám neviete dovolať, určite sa Vám ozveme späť hneď ako to bude možné. Ďakujeme Vám !

Adresa

Nová 194
049 55 Dlhá Ves
Slovakia

Mini-wellness

Vážení návštevníci,
objavte harmóniu tela i duše v našom záhradnom Mini-wellnesse.

Na spríjemnenie Vášho pobytu Vám ponúkame relaxačný zážitok vo vykurovanej fínskej kadi pod šírim nebom.

Efekt a blahodarný vplyv teplého fínskeho kúpeľa ľudia poznajú už po stáročia. Pravidelné kúpanie v horúcom sude má účinky ako saunovanie. Uvoľňuje stres a napätie, odstraňuje svalovú únavu, ukľudňuje telo po fyzickej a psychickej námahe, uvoľňuje endorfíny a dochádza k celkovej relaxácii organizmu. Teplá voda vo wellness kadi a výťažky z rastlín umocňujú pocit sviežosti a čistoty, zvláčňujú pokožku, zlepšujú metabolizmus, zbavujú telo toxínov, stimulujú rozšírenie ciev a zlepšujú krvný obeh. Dýchanie odparujúcej sa vody pomáha udržiavať zdravie horných dýchacích ciest.

Z lekárskeho hľadiska je kúpanie doporučované a uznávané ako prevencia chrípky, pre ľudí s reumatickými a neurologickými ochoreniami, má priaznivý účinok aj na posilnenie imunity. Neodporúča sa osobám trpiacim srdcovo-cievnymi ochoreniami a vysokým krvným tlakom, zápalovými ochoreniami vnútorných orgánov.

Kúpanie v kadi je vhodné pre rodiny s deťmi, ktoré chcú spoločne tráviť chvíle odpočinku, pre jednotlivcov k romantickej relaxácii pod žiarivou hviezdnou oblohou alebo pre spoločnosť priateľov pri oslavách a záhradných posedeniach.

Wellness kúpacia kaďa je určená na celoročné využívanie. Ochladzovací kúpeľ je ideálny pre teplé letné večery, horúci kúpeľ sa oveľa exotickejším stáva v zime pri pohľade na zasneženú záhradu.

Kúpacia kaďa sa prenajíma ubytovaným hosťom s čistou ohriatou vodou s kapacitou 6 osôb.

Môžete si vybrať z viacerých relaxačných vôní podľa aktuálneho výberu, používame len 100% prírodné silice. Radi Vám ponúkneme osviežujúci bylinkový čaj.

Prevádzková doba

Sobota 16:00 – 22:00
Nedeľa 16:00 – 22:00

Prevádzkovanie kúpacej kade je vždy na základe objednávky min. 24 h vopred, mimo prevádzkovej doby len na základe dohody. Návštevníci sú povinní dodržiavať podmienky prevádzkového poriadku.

Cenník

Cena za prenájom kúpacej kade s kapacitou 6 osôb je 40,00 € na 1 deň.
V cene sú zahrnuté náklady na vodu, palivové drevo, prírodné silice.

Ak ste ešte tento škandinávsky zázrak nevyskúšali, teraz na to máte príležitosť!.

HORE