Kontaktuje nás

1 Telefonicky: +421 905 913 158
2 Napíšte nám správu na e-mail

Ak sa nám neviete dovolať, určite sa Vám ozveme späť hneď ako to bude možné. Ďakujeme Vám !

Adresa

Nová 194
049 55 Dlhá Ves
Slovakia

Dobrý deň, radi by sme sa predstavili.

Ubytovanie v súkromí Valéria Flanderová sa nachádza v obci Dlhá Ves, ktorá leží na juhozápadnom okraji Silickej planiny v južnej časti Národného parku Slovenský kras. Obec Dlhá Ves je známa hlavne neďalekou verejnosti sprístupnenou jaskyňou Domica, ktorá je zaradená do zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Štýlové privátne ubytovanie poskytujeme od roku 2007. Po rekonštrukcii rodinného domu sme v roku 2016 rozšírili ubytovacie priestory v celkovej kapacite 14 lôžok. V exteriéri zariadenia sme vytvorili záhradu s jazierkom v mediteránskom štýle, zastrešený altánok s možnosťou grilovania, mini-wellness a vlastné parkovisko pred domom.

Rozprávkové kráľovstvo slimáka Kraska

V rámci projektu Rozprávkové kráľovstvo slimáka Kraska sme sa stali jedným z centier rozprávkového kráľovstva. V našej rozprávkovej kancelárii môžu získať deti do rozprávkového cestovného pasu pečiatku husára, postavy z rozprávky Dobrodružstvá slimáka Kraska.
Krasko nie je hocijaký slimák. Má kúzelnú moc a každé ráno sa zobudí na inom mieste a v inom čase. Formou povestí a rozprávkovo spracovaných príbehov môžete putovať po nádhernej krajine Slovenský kras.

Dôveryhodná firma

Dôveryhodná firma 2015

Sme držiteľmi certifikátu Dôveryhodná firma 2015 za etiku v oblasti podnikania, za žiadne negatívne ohlasy od našich klientov a zodpovedný prístup k záväzkom obchodných partnerov.

Našim cieľom

Naším prvoradým cieľom je aj naďalej spokojnosť zákazníka, preto je pre nás výzvou poskytnúť Vám maximálny komfort.

UBYTOVANIE

Ponúkame Vám ubytovanie v rodinnej atmosfére v 5 izbách s celkovou kapacitou 14 lôžok. Izby sú štandardne vybavené s plynovým vykurovaním. Bezplatné parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore ...

HORE